Last games
W
|
|
|
|
H
|
|
H
|
A
|
H
|
|
H
|
H
|
|
H
|
|
|
D
|
|
H
|
|
|
|
|
|
|
A
|
|
|
|
|
A
|
|
L
|
A
|
|
A
|
|
A
|
|
|
|
|
|
|
A
|
|
|
H
|
Record 2. Division B 2024
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
6 |
5 |
- |
1 |
2.50 |
12:5 |
185 |
Away record |
4 |
1 |
2 |
1 |
1.25 |
8:7 |
479 |
Overall balance |
10 |
6 |
2 |
2 |
2.00 |
20:12 |
303 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sun Apr 7, 2024 |
1:30 PM |
H |
|
|
DinSPb |
? |
150 |
3:1 |
2 |
Sun Apr 14, 2024 |
3:00 PM |
A |
|
|
Torpedo Vlad. |
? |
967 |
1:4 |
3 |
Sun Apr 21, 2024 |
4:00 PM |
H |
|
|
Enisey 2 |
? |
100 |
3:0 |
4 |
Sun Apr 28, 2024 |
2:00 PM |
A |
|
|
Znamya Truda |
? |
350 |
1:1 |
5 |
Sun May 5, 2024 |
3:30 PM |
H |
|
|
FC Tver |
? |
150 |
4:1 |
6 |
Sun May 12, 2024 |
4:00 PM |
H |
|
|
Energia V. Luki |
? |
150 |
1:0 |
7 |
Sat May 18, 2024 |
12:00 PM |
A |
|
|
Rodina-M Moscow |
? |
100 |
2:0 |
8 |
Sun May 26, 2024 |
4:00 PM |
H |
|
|
Zvezda S-Pb |
? |
160 |
1:0 |
9 |
Sat Jun 1, 2024 |
6:00 PM |
A |
|
|
Zenit 2 S-Pb |
? |
500 |
3:3 |
10 |
Fri Jun 7, 2024 |
2:00 PM |
H |
|
|
Spartak 2 |
? |
400 |
0:3 |
11 |
Thu Jun 13, 2024 |
12:00 PM |
A |
|
|
Irkutsk |
|
|
-:- |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sat Jul 22, 2023 |
4:00 PM |
H |
(7.)
|
|
Electron (17.) |
4-2-3-1 |
162 |
2:0 |
2 |
Sat Jul 29, 2023 |
4:00 PM |
A |
(2.)
|
|
Znamya Truda (6.) |
4-2-3-1 |
250 |
1:1 |
3 |
Sat Aug 5, 2023 |
4:00 PM |
H |
(4.)
|
|
Dynamo 2 (8.) |
4-2-3-1 |
200 |
2:2 |
4 |
Sun Aug 13, 2023 |
8:00 AM |
A |
(6.)
|
|
Enisey 2 (14.) |
4-2-3-1 |
171 |
1:3 |
5 |
Sat Aug 19, 2023 |
6:00 PM |
H |
(5.)
|
|
Irkutsk (7.) |
4-2-3-1 |
|
1:0 |
6 |
Mon Aug 28, 2023 |
5:00 PM |
A |
(4.)
|
|
Zenit 2 S-Pb (1.) |
4-2-3-1 |
424 |
2:1 |
7 |
Sun Sep 3, 2023 |
2:00 PM |
H |
(4.)
|
|
Energia V. Luki (11.) |
4-2-3-1 |
|
0:0 |
8 |
Sat Sep 9, 2023 |
5:00 PM |
A |
(6.)
|
|
Torpedo Vlad. (18.) |
4-2-3-1 |
638 |
1:3 |
9 |
Sun Sep 17, 2023 |
4:00 PM |
H |
(5.)
|
|
Zvezda S-Pb (16.) |
4-2-3-1 |
150 |
0:5 |
10 |
Sun Sep 24, 2023 |
2:00 PM |
H |
(6.)
|
|
Zorkiy (10.) |
4-2-3-1 |
100 |
0:1 |
11 |
Sun Oct 1, 2023 |
1:00 PM |
A |
(9.)
|
|
Dinamo-Vologda (10.) |
4-2-3-1 |
1.483 |
0:1 |
12 |
Sun Oct 8, 2023 |
3:00 PM |
H |
(7.)
|
|
DinSPb (4.) |
4-2-3-1 |
165 |
2:1 |
13 |
Sun Oct 15, 2023 |
2:00 PM |
A |
(5.)
|
|
Khimik Dzer. (1.) |
4-2-3-1 |
410 |
3:2 |
14 |
Sun Oct 22, 2023 |
4:00 PM |
H |
(7.)
|
|
Dinamo Kirov (5.) |
4-2-3-1 |
65 |
0:0 |
15 |
Sun Oct 29, 2023 |
1:00 PM |
A |
(8.)
|
|
Rodina-M Moscow (9.) |
4-2-3-1 |
75 |
1:0 |
16 |
Sun Nov 5, 2023 |
1:00 PM |
H |
(9.)
|
|
Torpedo 2 (17.) |
4-2-3-1 |
82 |
4:1 |
17 |
Sun Nov 12, 2023 |
11:00 AM |
A |
(7.)
|
|
FC Tver (16.) |
4-2-3-1 |
240 |
2:1 |
Table section 2. Division B 2024