Last games
W
|
H
|
H
|
|
|
H
|
|
H
|
|
H
|
H
|
|
A
|
H
|
A
|
H
|
D
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H
|
|
|
|
|
L
|
|
|
A
|
A
|
|
A
|
|
A
|
|
|
|
|
|
|
|
Record 2. Division B 2024
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
6 |
5 |
1 |
- |
2.67 |
9:2 |
850 |
Away record |
3 |
2 |
- |
1 |
2.00 |
5:4 |
363 |
Overall balance |
9 |
7 |
1 |
1 |
2.44 |
14:6 |
688 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sun Apr 7, 2024 |
5:00 AM |
H |
|
|
Orel |
? |
1.633 |
1:0 |
2 |
Sun Apr 14, 2024 |
6:00 AM |
A |
|
|
SKA Khabarovsk2 |
? |
641 |
3:0 |
3 |
Sun Apr 21, 2024 |
5:00 AM |
H |
|
|
Kvant Obninsk |
? |
1.116 |
4:1 |
4 |
Sat Apr 27, 2024 |
10:00 AM |
H |
|
|
Strogino Moscow |
? |
1.073 |
2:1 |
6 |
Sun May 12, 2024 |
5:00 AM |
H |
|
|
Khimki 2 |
? |
1.117 |
0:0 |
7 |
Sun May 19, 2024 |
4:00 PM |
A |
|
|
Composite PP |
? |
300 |
1:2 |
8 |
Sun May 26, 2024 |
5:00 AM |
H |
|
|
Spartak Tambov |
? |
163 |
1:0 |
9 |
Sat Jun 1, 2024 |
1:00 PM |
A |
|
|
Zenit Penza |
? |
147 |
0:3 |
10 |
Fri Jun 7, 2024 |
10:00 AM |
H |
|
|
Arsenal-2 Tula |
|
|
1:0 |
11 |
Thu Jun 13, 2024 |
Unknown |
A |
|
|
Sakhalin |
|
|
-:- |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
Second Round |
Wed Aug 23, 2023 |
1:00 PM |
A |
|
|
Irkutsk |
3-4-3 |
4.000 |
2:4 on pens |
Third Round |
Wed Sep 13, 2023 |
11:00 AM |
H |
|
|
Dinamo Barnaul |
4-4-2 double 6 |
1.714 |
4:2 on pens |
Fourth Round |
Wed Sep 27, 2023 |
11:00 AM |
H |
|
|
Tyumen |
4-2-3-1 |
1.037 |
2:0 |
Fifth Round |
Wed Oct 18, 2023 |
11:00 AM |
H |
|
|
Rotor Volgograd |
4-5-1 flat |
2.647 |
1:0 |
Sixth Round |
Wed Nov 1, 2023 |
2:00 PM |
A |
|
|
Khimki |
5-4-1 |
880 |
4:0 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Wed Oct 4, 2023 |
11:00 AM |
H |
(4.)
|
|
Sakhalin (10.) |
4-4-2 double 6 |
1.019 |
2:0 |
2 |
Sat Jul 29, 2023 |
3:00 PM |
A |
(6.)
|
|
Peresvet (16.) |
4-4-2 double 6 |
220 |
1:3 |
3 |
Sun Aug 6, 2023 |
10:00 AM |
H |
(2.)
|
|
Composite PP (4.) |
4-4-1-1 |
1.384 |
4:2 |
4 |
Sun Aug 13, 2023 |
4:00 PM |
A |
(3.)
|
|
Kolomna (17.) |
4-2-3-1 |
208 |
1:4 |
5 |
Sat Aug 19, 2023 |
10:00 AM |
H |
(2.)
|
|
Zenit Penza (11.) |
4-2-3-1 |
2.611 |
1:2 |
6 |
Sun Aug 27, 2023 |
6:00 AM |
A |
(3.)
|
|
SKA Khabarovsk2 (10.) |
4-1-3-2 |
299 |
0:1 |
7 |
Sat Sep 2, 2023 |
11:00 AM |
H |
(3.)
|
|
Khimki 2 (15.) |
4-4-2 double 6 |
2.364 |
2:1 |
8 |
Sat Sep 9, 2023 |
3:00 PM |
A |
(2.)
|
|
FK Kaluga (1.) |
4-2-3-1 |
443 |
2:1 |
9 |
Sun Sep 17, 2023 |
10:00 AM |
H |
(2.)
|
|
Kosmos Dolgopr. (12.) |
4-4-2 double 6 |
1.017 |
5:0 |
10 |
Sat Sep 23, 2023 |
2:00 PM |
A |
(2.)
|
|
Saturn (3.) |
4-5-1 flat |
1.000 |
2:0 |
11 |
Sat Sep 30, 2023 |
11:00 AM |
H |
(3.)
|
|
Krasnoe Znamya (12.) |
4-4-2 double 6 |
964 |
1:2 |
12 |
Mon Oct 9, 2023 |
1:00 PM |
A |
(4.)
|
|
FK Ryazan (10.) |
4-2-3-1 |
50 |
0:1 |
13 |
Sat Oct 14, 2023 |
11:00 AM |
H |
(4.)
|
|
Kvant Obninsk (12.) |
4-4-2 double 6 |
927 |
1:2 |
14 |
Sat Oct 21, 2023 |
10:00 AM |
H |
(5.)
|
|
Strogino Moscow (16.) |
5-3-2 |
874 |
2:1 |
15 |
Sun Oct 29, 2023 |
12:00 PM |
A |
(3.)
|
|
Sakhalinets M. (2.) |
5-4-1 Diamond |
104 |
3:1 |
16 |
Sun Nov 5, 2023 |
8:00 AM |
H |
(4.)
|
|
Arsenal-2 Tula (3.) |
5-3-2 |
591 |
1:0 |
17 |
Sun Nov 12, 2023 |
11:00 AM |
A |
(3.)
|
|
Spartak Tambov (4.) |
5-3-2 |
410 |
2:0 |
Table section 2. Division B 2024