Bayern Munich | 2:2 | Real Madrid |
|
||||||||
Coventry | 1:2 | Ipswich | |||||||||
S. Arabia U18 | 2:4 | Guatemala U18 | |||||||||
Türkiye U18 | 1:0 | Morocco U18 | |||||||||
São Paulo | 0:0 | Palmeiras |
|
||||||||
Mirassol-SP | 3:2 | Ceará SC |
|
||||||||
Ferroviário | 2:2 | Aparecidense | |||||||||
EC São José | 1:2 | Confiança | |||||||||
Maringá | 2:1 | Santo André | |||||||||
AWC | 0:1 | Blauw Geel '38 | |||||||||
Santos U20 | 3:1 | Fluminense U20 | |||||||||
América-MG U20 | 1:1 | Corinthians U20 | |||||||||
Tampere United | 1:2 | TPV | |||||||||
SV Buckenhofen | postponed | FSV Erlangen-B. | |||||||||
Thüringen Weida | 7:1 | FC Saalfeld | |||||||||
Fort. Magdeburg | 5:1 | SSV Gardelegen | |||||||||
SC Bernburg | 4:2 | SSC Weißenfels | |||||||||
SC Lahr | 5:0 | SV Bühlertal | |||||||||
W. Bremen III | 3:0 | Habenhauser FV | |||||||||
SVGO Bremen | 0:2 | Schwachhausen | |||||||||
SC Borgfeld | 0:1 | VfL 07 Bremen | |||||||||
SC Weyhe | 1:2 | OT Bremen | |||||||||
VfB Frohnhausen | 5:0 | SV Hö/Nie | |||||||||
SF 97/30 Lowick | 4:2 | A. Klosterhardt | |||||||||
SV Budberg | 4:2 | FC Kray | |||||||||
SV Bevern | 2:0 | VfL Stenum | |||||||||
GW Firrel | 1:2 | VfL Oythe | |||||||||
U. Klosterfelde | 2:0 | Einheit Bernau | |||||||||
C. Buckow/Wald. | 5:1 | Victoria Seelow | |||||||||
Drocht./A. II | 4:2 | TB Uphusen | |||||||||
Dep. Coopsol | 0:2 | Santos FC | |||||||||
Pirata FC | 2:1 | ADA Jaén | |||||||||
Inter Palmira | 3:0 | Atlético FC | |||||||||
Al-Qadsiah | 3:1 | Al-Qaisumah | |||||||||
Al-Kholood | 4:1 | Al-Taraji | |||||||||
Al-Bukiryah | 1:0 | Al-Jabalain | |||||||||
Erzeni U21 | 0:3 | FK Bylis U21 | |||||||||
FK Kukësi U21 | 2:2 | KF Teuta U21 | |||||||||
KF Egnatia U21 | 3:1 | KF Vllaznia U21 | |||||||||
Vora U21 | 2:2 | Partizani U21 | |||||||||
KF Korabi U21 | 4:3 | Apolonia U21 | |||||||||
Limache | 1:0 | La Serena | |||||||||
Al-Wasl | 4:1 | Ittihad Kalba | |||||||||
FK Alfa Modriča | 2:0 | Leotar Trebinje | |||||||||
Daejeon Hana C. | 0:0 | Gimcheon Sangmu | |||||||||
Suwon FC | 0:2 | FC Seoul | |||||||||
Caersws | 5:0 | Llanidloes | |||||||||
Olimpia | 0:1 | CS Ameliano | |||||||||
Peñarol | 3:0 | River Plate | |||||||||
K-J LM U19 | 0:0 | Läänemaa U19 | |||||||||
Vasalemma U19 | 0:13 | FC Nomme U19 | |||||||||
TJK Legion U19 | 4:2 | Helios Voru U19 | |||||||||
Paide U19 | 1:3 | Trans Narva U19 | |||||||||
JK Tammeka U19 | 4:0 | Levadia U19 | |||||||||
Tabasalu U19 | 1:4 | Harju JK U19 | |||||||||
César Vallejo | 2:1 | Sport. Cristal | |||||||||
Al-Ittihad | 1:2 | Al-Hilal | |||||||||
Institute | 1:0 | Ballymena Utd | |||||||||
Armagh City | 1:1 | Dergview | |||||||||
El Lucero | 1:3 | Juv Seminario | |||||||||
Audax Italiano | 0:1 | Cobresal | |||||||||
Diyarbekir Spor | 2:1 | Bursaspor | |||||||||
Rodina Moscow | 1:1 | Tyumen | |||||||||
Paços Ferreira | 0:4 | Avs FS | |||||||||
SD Taishan | 3:1 | NT Zhiyun | |||||||||
TJ Jinmen Tiger | 0:1 | BJ Guoan | |||||||||
ZJ FC | 4:1 | HN FC | |||||||||
MZ Hakka | 1:1 | QD West Coast | |||||||||
Skövde AIK | 0:0 | IK Oddevold | |||||||||
Boro U18 | 1:2 | Blackburn U18 | |||||||||
Man City U18 | 1:1 | Everton U18 | |||||||||
H. Nof HaGalil | 0:3 | M. Petah Tikva | |||||||||
Würzb. Kickers | 3:0 | SpVgg Bayreuth |
|
||||||||
SSV Jeddeloh II | 1:0 | Drochtersen/A. | |||||||||
Saalfelden | 2:3 | Schwaz | |||||||||
Portmore United | 0:1 | Arnett Gardens | |||||||||
Tivoli Gardens FC | 0:2 | Waterhouse | |||||||||
RW Koblenz | 2:3 | A. Ludwigshafen | |||||||||
Quierschied | 3:0 | Auersmacher | |||||||||
Neudrossenfeld | 1:1 | Ammerthal | |||||||||
ATSV Erlangen | 1:0 | Eltersdorf | |||||||||
Schonnebeck | 3:2 | SF Baumberg | |||||||||
Mo. Marienberg | 0:4 | VfB Auerbach | |||||||||
SC Vahr-Blockd. | 0:1 | OSC Bremerhaven | |||||||||
Komet Arsten | 2:3 | Union 60 Bremen | |||||||||
TuRa Bremen | 1:4 | Woltmershausen | |||||||||
Rotenburger SV | 1:3 | TuS Bersenbrück | |||||||||
BSV Rehden | 0:0 | Arm. Hannover | |||||||||
FSV Schöningen | 0:1 | SV Atlas | |||||||||
Heeslinger SC | 1:3 | MTVE Celle | |||||||||
PSV U17 | 4:1 | Feyenoord U17 | |||||||||
Vitesse U18 | 3:2 | Feyenoord U18 | |||||||||
SG Barockstadt | 6:7 on pens | K. Offenbach | |||||||||
SV Bad Ischl | 1:2 | ASKÖ Oedt | |||||||||
Bad Leonfelden | 0:2 | Friedburg | |||||||||
Lauterach | 4:0 | Nenzing | |||||||||
AKA WAC U18 | 1:2 | AKA Austria U18 | |||||||||
Chur 97 | 5:1 | FC Weesen | |||||||||
AKA WAC U16 | 1:3 | AKA Austria U16 | |||||||||
AKA SV Ried U16 | 1:3 | St. Pölten U16 | |||||||||
Murata | 2:1 | Tre Fiori | |||||||||
San Giovanni | 0:3 | Cosmos | |||||||||
CD El Nacional | 1:0 | Delfín SC | |||||||||
Cuniburo FC | 2:1 | Manta FC | |||||||||
Nam Dinh FC | 5:4 on pens | Binh Duong FC | |||||||||
Lincoln FC | 5:1 | Mons Calpe | |||||||||
FC Noah II | 8:0 | FC Nikarm | |||||||||
Sönderjyske U19 | 1:2 | Odense BK U19 | |||||||||
EB/Streymur | 0:1 | KÍ Klaksvík | |||||||||
Hertha Wiesbach | 1:3 | Saarbrücken |
|
||||||||
Bayelsa | 2:1 | Rivers United | |||||||||
Persita | 4:2 | Bali United |
|
||||||||
Bhayangkara FC | 0:1 | PERSIS | |||||||||
Madura United | 0:0 | Arema FC |
|
||||||||
Dewa United | 2:1 | Borneo FC |
|
||||||||
Persija | 2:1 | PSIS |
|
||||||||
PSS Sleman | 1:0 | PERSIB |
|
||||||||
PSM Makassar | 3:2 | RANS FC | |||||||||
Shams Azar | 2:1 | Paykan FC | |||||||||
FC Voran Ohe | postponed | HT 16 Hamburg | |||||||||
Cape Town Spurs | 0:1 | Polokwane City | |||||||||
Richards Bay | 2:1 | AmaZulu FC | |||||||||
Fortis FC | 1:3 | Abahani Ltd. | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match