FC Augsburg | 0:1 | VfB Stuttgart |
|
||||||||
Frosinone | 0:5 | Inter |
|
||||||||
OGC Nice | 1:0 | Le Havre AC | |||||||||
Stade Brestois | 1:1 | Stade Reims | |||||||||
Alavés | 2:2 | Girona | |||||||||
Greece U16 | 3:4 on pens | Hungary U16 | |||||||||
Slovenia U16 | 5:2 | Bosnia U16 | |||||||||
Germany U15 | 5:4 on pens | Netherlands U15 | |||||||||
SC Paderborn | 1:0 | Hamburger SV |
|
||||||||
1.FC Magdeburg | 0:0 | Greuther Fürth |
|
||||||||
FC Rànger's | 2:0 | FS La Massana | |||||||||
RW Essen | 0:1 | 1860 Munich |
|
||||||||
KS Samara | 0:2 | Akhmat Grozny | |||||||||
San Lorenzo | 2:0 | Independiente | |||||||||
Liverpool FC | 0:5 | Palmeiras |
|
||||||||
Colo-Colo | 0:1 | Fluminense |
|
||||||||
The Strongest | 1:0 | Estudiantes LP |
|
||||||||
Sepsi OSK | 3:2 | FC Rapid | |||||||||
Lausanne-Sport | 0:0 | FC Basel |
|
||||||||
FC Luzern | 1:1 | Grasshoppers |
|
||||||||
Partick Thistle | 2:1 | Airdrieonians | |||||||||
Makedonikos | 1:2 | AEK Athens B | |||||||||
Panachaiki | 1:0 | Diagoras | |||||||||
Olym. Charleroi | 0:5 | KVC Winkel Sp. | |||||||||
Odense BK | 1:2 | Lyngby BK | |||||||||
HNK Gorica | 2:1 | NK Rudes | |||||||||
KuPS | 2:1 | VPS | |||||||||
LAUTP | 0:1 | Mikkeli II | |||||||||
Toivalan | 1:3 | Yllätys | |||||||||
Huima | 0:5 | FC Blackbird | |||||||||
Lohikosken PK | 1:1 | ViPa | |||||||||
Peli-Karhut | 11:0 | FC LaPa | |||||||||
Komeetat | 1:0 | Keuruun Pallo | |||||||||
Zulimanit | 3:3 | Pallo-Kerho 37 | |||||||||
AFC Keltik | 1:4 | Kings SC | |||||||||
Masku | 1:2 | Peimari United | |||||||||
Pato | 1:2 | Nokian Palloseura | |||||||||
SalPa II | 0:1 | Pargas IF | |||||||||
AC Estudiantes | 6:1 | TP-49 | |||||||||
MPS | 2:1 | Hyvinkään PS | |||||||||
Ponnistus | 3:0 | PPJ/Lauttasaari | |||||||||
PPJ/Ruoholahti | 1:1 | FC Espoo | |||||||||
EsPa | 5:0 | Toukolan Teräs | |||||||||
Laaksolahti | 1:4 | Kirkkonummi | |||||||||
Piast Gliwice | 4:0 | LKS Lodz | |||||||||
Slask Wroclaw | 4:0 | Cracovia | |||||||||
Krumovgrad | 4:1 | Loko Plovdiv | |||||||||
CSKA 1948 | 0:2 | Slavia Sofia | |||||||||
Újpest FC | 0:3 | Kecskemét | |||||||||
Fort. Magdeburg | 3:2 | RW Thalheim | |||||||||
TV Eiche Horn | 4:1 | TuSpo Surheide | |||||||||
Hallbergmoos | 3:2 | TSV Grünwald | |||||||||
1860 Rosenheim | 2:0 | TSV Kastl | |||||||||
TSV Wasserburg | 4:0 | FC Unterföhring | |||||||||
SpVgg Weiden | 5:0 | GW Deggendorf | |||||||||
TSV Kareth | 1:0 | TB Roding | |||||||||
Bad Kötzting | 2:2 | Osterhofen | |||||||||
1.FC Mühlhausen | 3:2 | VfB Eppingen | |||||||||
FSV Tarforst | 1:0 | FSV Salmrohr | |||||||||
Türkspor 04 | 5:2 | FC Wilmersdorf | |||||||||
TSV Rudow 1888 | 1:0 | Frohnauer SC | |||||||||
Todesfelde II | 8:0 | Heiligenstedten | |||||||||
TuS Hornau | 3:0 | RW Hadamar | |||||||||
Camioneros | 0:0 | Gutiérrez SC | |||||||||
Huntsville City | 0:1 | Toronto FC II | |||||||||
Portland 2 | 4:1 | Tacoma Defiance | |||||||||
FAS | 3:1 | CD Águila | |||||||||
Abha | 0:0 | Damac FC | |||||||||
Al-Ittihad | 0:5 | Al-Ettifaq | |||||||||
Al-Khaleej | 1:2 | Al-Wehda | |||||||||
Stjarnan | 1:1 | Fram Reykjavík | |||||||||
ÍBV | 4:2 | Thróttur | |||||||||
Fjölnir | 1:0 | Leiknir | |||||||||
Grótta | 1:0 | Keflavík | |||||||||
Grindavík | 1:1 | ÍR | |||||||||
Manly United | 1:1 | Sydney United | |||||||||
Knights | 3:3 | Green Gully SC | |||||||||
Dandenong City | 1:3 | Heidelberg Utd. | |||||||||
Al-Jazira | 3:3 | Khor Fakkan | |||||||||
Ajman Club | 2:0 | Al-Bataeh CSC | |||||||||
FC Baniyas | 2:3 | Sharjah FC | |||||||||
FK Sarajevo | 2:1 | Zvijezda 09 | |||||||||
Vitebsk | 0:1 | FK Smorgon | |||||||||
Dnepr Mogilev | 1:1 | FK Minsk | |||||||||
EGS Gafsa | 1:0 | AS Soliman | |||||||||
CS Sfaxien | 0:0 | Stade Tunisien | |||||||||
US Monastir | 4:0 | Club Africain | |||||||||
Cleopatra FC | 2:1 | Gaish | |||||||||
El Gouna | 1:2 | Pharco FC | |||||||||
Modern Future | 1:1 | Bank El Ahly | |||||||||
BSK Banja Luka | 1:2 | Slavija S. | |||||||||
USM Alger | 2:1 | MC El Bayadh | |||||||||
ES Sétif | 3:0 | US Souf | |||||||||
FC Gagra | 2:1 | FC Samtredia | |||||||||
FC Dila | 1:1 | Torpedo Kutaisi | |||||||||
Kolkheti Poti | 3:3 | Samgurali | |||||||||
Dinamo Tbilisi | 1:0 | Iberia 1999 | |||||||||
NK Krka | 1:0 | ND Bilje | |||||||||
Admira Wacker | 2:0 | DSV Leoben | |||||||||
FC Liefering | 0:1 | First Vienna FC | |||||||||
SW Bregenz | 0:2 | SV Stripfing | |||||||||
SKN St. Pölten | 0:4 | SV Ried |
|
||||||||
Belgrano | 1:1 | Delfín SC | |||||||||
RB Bragantino | 2:1 | Racing Club |
|
||||||||
Uni. Católica | 4:0 | La Calera | |||||||||
Dep. Garcilaso | 0:2 | Lanús | |||||||||
2 de Mayo | 3:1 | Tacuary FBC | |||||||||
Doxa Katokopias | 6:3 | Ethnikos | |||||||||
AEL Limassol | 4:3 | Karmiotissa | |||||||||
West Coast | 0:1 | Eastern Suburbs | |||||||||
Unión Comercio | 2:2 | AD Tarma | |||||||||
BG Pathum Utd. | 3:2 | Khon Kaen Utd. | |||||||||
Johor DT | 3:0 | Selangor FC | |||||||||
Derry City | 1:0 | Bohemians | |||||||||
Galway United | 0:0 | Sligo Rovers | |||||||||
Shelbourne | 1:1 | Drogheda United | |||||||||
Waterford FC | 4:1 | Dundalk FC | |||||||||
Shamrock Rovers | 2:2 | St. Pat's | |||||||||
Athlone Town | 2:1 | Bray Wanderers | |||||||||
Cobh Ramblers | 0:3 | Cork City | |||||||||
Finn Harps | 3:2 | Longford Town | |||||||||
Kerry FC | 1:2 | UCD | |||||||||
Treaty United | 2:2 | Wexford FC | |||||||||
Hougang Utd. | 1:4 | LC Sailors | |||||||||
Balestier Khals | 2:2 | Geylang | |||||||||
Burgos CF | 1:2 | Eldense | |||||||||
Belenenses | 2:3 | Benfica B | |||||||||
Chaves | 0:1 | Famalicão | |||||||||
A. Keciörengücü | 1:1 | Altay SK | |||||||||
Giresunspor | 1:2 | Ümraniyespor | |||||||||
Viktoriya | 1:1 | Epicentr | |||||||||
Ingulets | 3:0 | Agrobiznes | |||||||||
Livyi Bereg | 1:1 | Prykarpattya | |||||||||
Frydlant n. Os. | 2:3 | Tatran Bohunice | |||||||||
Hodonin | 3:1 | Hlucin | |||||||||
Domazlice | 2:1 | Taborsko B | |||||||||
Sokol Hostoun | 1:2 | Bohemians B | |||||||||
Kraluv Dvur | 1:1 | Dukla Prague B | |||||||||
AC Horsens | 1:0 | Naestved BK | |||||||||
B.93 | 7:1 | HB Köge | |||||||||
Hilleröd F | 3:2 | FC Helsingör | |||||||||
QD Hainiu | 2:2 | NT Zhiyun | |||||||||
CD Rongcheng | 4:2 | HN FC | |||||||||
SH Port | 5:2 | CC Yatai | |||||||||
NK Sesvete | 0:4 | HNK Sibenik | |||||||||
Hajduk U19 | 4:0 | NK Sesvete U19 | |||||||||
Swit N.D.M. | 3:1 | Lechia Tomaszow | |||||||||
Bron Radom | 1:1 | Pogon Grodzisk | |||||||||
Cartusia Kartuzy | 0:0 | Wikęd Luzino | |||||||||
Zawisza | 1:2 | Sokol Kleczew | |||||||||
Motor Lublin | 3:3 | Znicz Pruszkow | |||||||||
GKS Tychy | 2:3 | GKS Katowice | |||||||||
KS Wiazownica | 2:1 | Karpaty Krosno | |||||||||
Podlasie B.P. | 0:3 | Star St. | |||||||||
Östers IF | 3:0 | IK Oddevold | |||||||||
SD Family | 3:2 | Akzhayik | |||||||||
Khan Tengri | 0:0 | Taraz | |||||||||
FK Jetisay | 0:0 | Kaspiy Aktau | |||||||||
Kyran | 0:1 | Ulytau | |||||||||
FC Buxoro | 4:1 | Olimpik-Mobiuz | |||||||||
Xorazm FС | 0:1 | Aral Nukus | |||||||||
Stoke U18 | 4:2 | Sunderland U18 | |||||||||
Stalowa Wola | 3:1 | Skra Czesto. | |||||||||
Ayvalikgücü Bld | 0:2 | 52 Orduspor FK | |||||||||
Efeler 09 SFK | 2:0 | Anadolu Üni | |||||||||
Kusadasispor | 1:2 | Bld Kütahya | |||||||||
Mus 1984 | 1:1 AET | Tokat B. Plevne | |||||||||
VfB Oldenburg | 2:0 | St. Pauli II | |||||||||
ASK Voitsberg | 3:2 | Allerheiligen | |||||||||
Amateure OÖ | 2:2 | SC Weiz | |||||||||
FC Gleisdorf 09 | 0:2 | Union Gurten | |||||||||
Vorwärts Steyr | 2:2 | Deutschlandsbg. | |||||||||
SV Lippstadt 08 | 0:0 | SC Paderborn II | |||||||||
Velbert 02 | 3:1 | SC Wiedenbrück | |||||||||
RW Oberhausen | 5:2 | Wegberg-Beeck | |||||||||
SpVgg Bayreuth | 0:0 | Nuremberg II | |||||||||
FC Memmingen | 0:3 | W. Burghausen | |||||||||
FC Marchfeld | 3:1 | FavAC | |||||||||
Wiener SC | 2:1 | TWL Elektra | |||||||||
Traiskirchen | 2:2 | Kremser SC | |||||||||
Young Violets | 0:1 | Drassburg | |||||||||
Ardagger | 0:2 | SR Donaufeld | |||||||||
Rapid Wien II | 4:0 | Mauerwerk | |||||||||
Schwaz | 3:2 | Silz/Mötz | |||||||||
Concordia BS | 1:2 | FC Dietikon | |||||||||
VfB Eichstätt | 3:0 | ASV Neumarkt | |||||||||
TSV Kornburg | 0:0 | ASV Cham | |||||||||
Ingolstadt II | postponed | SV Donaustauf | |||||||||
Neudrossenfeld | 1:4 | F. Regensburg | |||||||||
Eltersdorf | 4:0 | 1.SC Feucht | |||||||||
Concordia | 1:3 | FC Türkiye | |||||||||
FC Süderelbe | 3:0 | ETSV Hamburg | |||||||||
Kirchheimer SC | 1:1 | VfR Garching | |||||||||
Waldalgesheim | 2:0 | VfR Baumholder | |||||||||
Bonner SC | 2:2 | Freialdenhoven | |||||||||
Union Nettetal | 1:5 | VfB Hilden | |||||||||
Shakhter 2 S. | 1:2 | Dinamo 2 | |||||||||
Molodechno | 2:0 | Orsha | |||||||||
Energetik-BGU | 0:2 | Torpedo-BelAZ 2 | |||||||||
Red Star | 0:2 | Mannswörth | |||||||||
SV Donau | 1:1 | WAF Brigittenau | |||||||||
Zwettl | 2:2 | SC Ortmann | |||||||||
Kottingbrunn | 0:0 | Korneuburg | |||||||||
Waidhofen/T. | 0:0 | Gloggnitz | |||||||||
Wiener Neustadt | 2:2 | Haitzendorf | |||||||||
Mainz 05 U19 | 2:3 | Hoffenheim U19 | |||||||||
Bad Sauerbrunn | 3:4 | Leithaprodersd. | |||||||||
Schattendorf | 1:2 | St. Margarethen | |||||||||
Marz | 1:3 | Siegendorf | |||||||||
Schallerbach | 0:1 | Edelweiß | |||||||||
ASKÖ Oedt | 3:0 | St. Valentin | |||||||||
Bad Leonfelden | 3:2 | Ostermiething | |||||||||
Bruck/Mur | 2:4 | Wildon | |||||||||
Fürstenfeld | 4:5 | Frauental | |||||||||
Heiligenkreuz | 4:1 | Gnas | |||||||||
Schladming | 0:1 | Ilz | |||||||||
ASK Köflach | 3:3 | Hartberg II | |||||||||
SV Tillmitsch | 1:2 | Fehring | |||||||||
SC Kalsdorf | 2:1 | Lafnitz II | |||||||||
Kundl | 3:0 | SV Wörgl | |||||||||
SK St. Johann | 1:1 | Fügen | |||||||||
SC Göfis | 1:1 | Andelsbuch | |||||||||
Racing Beirut | 0:0 | Bourj FC | |||||||||
Juventud | 1:1 | Rentistas | |||||||||
Caernarfon | 2:0 | Cardiff Met | |||||||||
Gualaceo SC | 1:0 | Chacaritas FC | |||||||||
RFS | 4:1 | Liepaja | |||||||||
Riga | 1:1 | Valmiera | |||||||||
FK Khujand | 3:1 | Panjshir | |||||||||
Khosilot | 3:0 | Barqchi | |||||||||
Neftchi Baku | 5:1 | Kapaz PFK | |||||||||
Coll. 1975 U17 | 0:4 | Manch. 62 U17 | |||||||||
St Joseph's FC | 1:1 | Lincoln FC | |||||||||
Alashkert FC | 2:3 | Shirak Gyumri | |||||||||
BKMA Yerevan II | 4:3 | Ararat-Arm. II | |||||||||
Artsakh | 4:1 | FC Syunik | |||||||||
Aarhus GF U19 | 1:2 | Randers FC U19 | |||||||||
UD Songo | 2:0 | Baía de Pemba | |||||||||
Sydney FC | 1:2 | Central Coast | |||||||||
Galatasaray U19 | 4:6 on pens | Samsunspor U19 | |||||||||
Fenerbahce U19 | 3:5 on pens | Trabzonspor U19 | |||||||||
E. Karlsfeld | 2:0 | TSV Gilching-A. | |||||||||
IM Caoshangfei | 2:0 | GN 92' United | |||||||||
YL Tianjiao | 1:2 | XJ Snowland | |||||||||
UNAM Pumas | 0:2 | CD Cruz Azul |
|
||||||||
Tigres UANL | 1:2 | Monterrey |
|
||||||||
Standard Liège | postponed | KVC Westerlo | |||||||||
Doncaster | 3:6 on pens | Crewe Alexandra | |||||||||
SuperSport Utd. | 0:0 | Cape Town Spurs | |||||||||
Harburger SC | 6:3 | Oststeinbek | |||||||||
Rahmatganj | 1:1 | Sheikh Russel | |||||||||
Abahani Ltd. | 1:1 | Bangl. Police | |||||||||
Mumbai U17 | 1:2 | Shillong U17 | |||||||||
Sreenidi FC U17 | 2:3 | Rajasthan U U17 | |||||||||
FC Goa U17 | 1:2 | Chennaiyin U17 | |||||||||
SC Poppenbüttel | 27:0 | Hausbruch-N. | |||||||||
HSV III | 1:3 | USC Paloma II | |||||||||
Norderstedt II | 2:1 | Niendorf II | |||||||||
Man City U18 | 4:0 | Leeds U18 | |||||||||